Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Городку молилися за єпископа Яна Ольшанського у 18-ту річницю його смерті
11:02 Четвер 0 166
25-02-2021, 11:02

У Городку молилися за єпископа Яна Ольшанського у 18-ту річницю його смерті

У вівторок, 23 лютого 2021 року, в каплиці Інституту Богословських Наук Непорочної Діви Марії у Городку була відправлена Свята Меса за померлого єпископа Яна Ольшанського у 18-у річницю від його смерті.
Літургію очолив отець доктор Ярослав Рудий з яким співслужили отець ректор Олег Жарук та отець проректор Сергій Хитрий. Участь у Святій Месі взяли студенти та працівники інституту.


У проповіді отець Ярослав підкреслив значення постатті єпископа Ольшанського для відродження Кам'янець-Подільської дієцезії у 90-х роках, а також заснування Вищої Духовної Семінарії та Інституту Богословських Наук. «Але над усе, єпископ Ян був людиною молитви. Усі важливі справи він розпочинав молитвою і нею завершував, а розарій ніколи не випускав з рук», - підкреслив отець Ярослав Рудий.


Нагадаємо, що в 1992 році єпископ Ян Ольшанський заснував в Городку перші катехитичні курси, які провадив сам і залучав до лекцій священиків – професорів Вищої Духовної Семінарії. Згодом курси стали трирічними з більш поширеною програмою, а вже від 1997 року вони переросли в Інститут Релігійних Наук, а згодом в Інститут Богословських Наук.


Джерело: Інститут Богословських Наук Непорочної Діви Марії
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.