Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Серія вебінарів про захист неповнолітніх
16:27 Четвер 0 139
28-05-2020, 16:27

Серія вебінарів про захист неповнолітніх

Оголошуючи про проведення серії вебінарів, присвячених захисту неповнолітніх, організатори висловлюють занепокоєння тим, що внаслідок кризи, спричиненої Covid-19, програми, спрямовані на захист неповнолітніх, можуть зазнати скорочення інвестицій.
Про це повідомляє Vatican News.

«Безпечніша Церква» – таку назву має серія вебінарів, що розпочнеться 29 травня 2020 р., в рамках Міжнародної конференції захисту неповнолітніх (англ. International SafeguardingConference), в якій щороку беруть участь представники Церкви, фахівці й науковці для того, аби обмінятися знаннями та досвідом у цій сфері.

У комюніке, присвяченому цьому заходові, організатори зазначають, що під час вебінарів наголошуватиметься на важливості продовжувати програми захисту неповнолітніх, незважаючи на економічну кризу, очікувану після пандемії Covid-19. Коментуючи можливі скорочення програм захисту неповнолітніх та уразливих дорослих, отець Ганс Цольнер, член Виконавчого комітету Міжнародної конференції захисту неповнолітніх, зазначив, що інвестиції в безпеку неповнолітніх не можна вважати аналогічними до будь-якої іншої соціальної та освітньої діяльності.

Дані, подані в ЗМІ за період пандемії, свідчать про зростання насильства над дітьми та збільшення випадків домашнього насильства протягом останнього тижня. Генеральний Секретар ООН заявив, що криза охорони здоров’я, спричинена Covid-19, швидко перетворюється на кризу прав дітей, а фахівці у сфері захисту неповнолітніх висловлюють стурбованість тим, що власний дім не завжди є безпечним місцем для всіх.

Перший вебінар, що відбудеться 29 травня, буде присвячений ролі Церкви в захисті неповнолітніх під час пандемії. Особлива увага приділятиметься також тому, як жертви зловживань переживають цей важкий період кризи. 

Тіна Кемпбелл, що також належить до Виконавчого комітету Міжнародної конференції із захисту неповнолітніх, висловила сподівання, що ця серія вебінарів створить міжнародну платформу для фахівців у сфері захисту неповнолітніх. За її словами, діалог та обговорення допоможуть сприяти тому, аби питання захисту неповнолітніх залишалося на порядку денному Церкви.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 17:20 Вівторок 0 95 Папа до католицьких журналістів: Потрібні медіа, що будують мости й захищають життя Глава Католицької Церкви написав послання учасникам Конференції Католицьких Медіа в США, заохочуючи використати досвід, набутий у контексті пандемії та старатися дивитися на світ очима Святого Духа, погляд якого допомагає долати недуги расизму, несправедливості та байдужості.