Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Молодіжний проект "Вулична Академія Теології" стартує онлайн
16:24 Середа 0 617
1-07-2020, 16:24

Молодіжний проект "Вулична Академія Теології" стартує онлайн

У  суботу, 4 липня, о 17:00 через платформу ZOOM відбудеться перша зустріч-лекція у межах молодіжного проекту «Вулична Академія Теології», який цьогоріч переходить в онлайн-формат у зв’язку з коронавірусною інфекцією.
Першою зустріччю буде лекція від отця Юрія Ткача під назвою «Порнографія: шкода, користь чи просто бізнес?». Завдяки онлайн-формату до зустрічі може приєднатися українськомовна молодь з усіх куточків України або світу.

Коли:4 липня 2020 р.;
Де: Платформа ZOOM (https://us02web.zoom.us/j/9879245205).

Деталі на сторінках проекту: «Вулична Академія Теології» у FB (https://www.facebook.com/vatlviv/) і @vat_lviv в мережі Instagram.

Організатори:християнська молодь Львівської архідієцезії Римсько-католицької Церкви.

Довідка: «Вулична Академія Теології» - це проект створений молоддю для молоді, аби разом віднайти відповіді на складні життєві питання. У межах проекту цьогоріч відбудеться 3 зустрічі-лекцій на різноманітні теми, у тім порнографія, екологія, забобони тощо.         

Додаємо посилання на необов’язкову реєстрацію: https://forms.gle/hkNvibGmjfm31qUAA

Проект відбувається за підтримки та з благословення Львівської курії РКЦ.
Оголошення 14:00 Понеділок 0 2 114 Запрошуємо на прес-конференцію «Костел Святого Миколая – символ відродження духовності України» У Києві на подвір'ї костелу св. Миколая відбудеться відкрита прес-конференція. До участі запрошені єрархи Римсько-Католицької Церкви, відомі парафіяни, експерти та журналісти.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.