Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск відвідав дієцезію в Італії, яка постраждала від землетрусів
11:31 Понеділок 0 140
17-06-2019, 11:31

Папа Франциск відвідав дієцезію в Італії, яка постраждала від землетрусів

Недільний ранок 16 червня Папа Франциск провів центрально-італійському регіоні Марке, що постраждав від землетрусів у 2016 та 2017 роках.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Дієцезія Камеріно-Сан-северіно-Марке в центральній Італії, яка 2016 та 2017 року серйозно постраждала від землетрусів, з радістю та надією вітала Святішого Отця в неділю 16 червня 2019 року. З Ватикану до Камеріно Папа Франциск прибув гелікоптером, о 8:30 приземлившись на спортивному майданчику Камерінського університету в місцевості Кальвіє. Потім він відвідав мешканців модульного містечка в Кортіне, де зустрівся з родинами, які втратили свої домівки та знайшли тимчасовий притулок у контейнерах.

Далі Папа Франциск відвідав катедральний собор, який розташований у так званій «червоній зоні,» ще не відбудований та зачинений для культу. До речі, з 500 храмів, які були зруйновані землетрусами, ще 356 є недоступними. Святіший Отець, як і інші, одягнув захисну каску, проказав молитву та поклав букет квітів перед зруйнованою статуєю Пречистої Діви Марії. Потім він зустрінувся з 32 мерами громад, які належать до дієцезії, що налічує понад 60000 вірних та 95 парафій, та з предствниками аварійно-рятункових служб.

На площі Кавур Папа Францсик очолив Святу Месу, яка завершилась проказуванням молитви «Ангел Господній». А після обіду з місцевими священниками Святіший Отець матиме ще одну, не заплановану заздалегідь зустріч – з дітьми, які цього року прийняли Перше Святе Причастя, їхніми батьками та катехитами. Папа вирішив провести цю зустріч, отримавши численні листи від дітей з територій, зруйнованих землетрусами і, таким чином, символічно обійняти всіх дітей і молодь з сейсмічних регіонів.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий