Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: віра – це взаємини і зустріч з Божою любов’ю
13:10 Середа 0 122
19-06-2019, 13:10

Папа: віра – це взаємини і зустріч з Божою любов’ю

У вівторок Папа Франциск закликав своїх прихильників в соціальній мережі Твіттер до усвідомлення віри як взаємин і зустрічі.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Віра є взаєминами, зустріччю і завдяки спонуці Божої любові ми можемо передавати, приймати й розуміти дар іншого та йому відповідати» – це твіт, який Папа Франциск опублікував на своєму аккаунті @pontifex у вівторок 18 червня 2019 року.

Ці слова перегукуються із Посланням Святішого Отця на 53-ій Всесвітній День суспільних комунікацій, що відзначався 2 червня цього року. «Ми один одному члени. Від social network communities до людської спільноти», – такою є тема цього послання, в якому Папа наголошує, що Церква – це також мережа, сплетена євхаристійним сопричастям, де єдність ґрунтується не на «like», але на істині, тобто, на «амінь».

Він підкреслює, що «актуальний контекст закликає нас усіх інвестувати в стосунки, утверджувати також і в мережі та через мережу міжособистісний характер нашої людської природи. Ми, християни, покликані ще більше свідчити це сопричастя, яке позначає нашу ідентичність віруючих».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Субота 0 76 Новий Директор Ватиканського прес-центру про виклики сучасної комунікації Сприяти тому, аби Ватиканський прес-центр ставав дедалі важливішим орієнтиром для журналістів, які розповідають усьому світові про Папу та Святий Престол – таку мету ставить перед собою новообраний Директор цієї структури.