Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа привітав християн Сходу з Різдвом
13:07 Понеділок 0 66
7-01-2019, 13:07

Папа привітав християн Сходу з Різдвом

Вітання на знак спільності між усіма християнами, що визнають одного Спасителя.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Деякі східні Церкви, католицькі й православні, що дотримуються юліанського календаря, святкуватимуть завтра Різдво. Засилаю їм свої щирі та братерські вітання як знак спільності між усіма нами, християнами, що визнаємо Ісуса Господом і Спасителем. Усім їм благодатного Різдва», – сказав Папа Франциск після молитви Ангел Господній 6 січня 2019 року, в урочистість Богоявлення Господнього.

Його Святість також нагадав, що цього дня відзначається Дитячий місійний день, який цього року заохочує «наймолодших місіонерів бути “Ісусовими атлетами”, щоб свідчити Євангеліє в родині, школі та в місцях дозвілля».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:32 Неділя 0 56 Папа: Екуменічні виклики не розв’яжуться, якщо стояти на місці Традиція – це не щось, що необхідно привласнити, аби відрізнятися від інших, а скарб, даний нам на зберігання задля взаємного збагачення. На це звернув увагу Папа Франциск, приймаючи у суботу, 19 січня 2019 року, екуменічну делегацію з Фінляндії, що прибула до Рима зі щорічним паломництвом з нагоди свята святого Генріха Упсальського, небесного покровителя країни.