Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Україна – на першому місці у Промові Папи Франциска до дипломатичного корпусу
11:22 Вівторок 0 156
8-01-2019, 11:22

Україна – на першому місці у Промові Папи Франциска до дипломатичного корпусу

На початку нового року Папа Франциск зустрівся з послами країн, які підтримують двосторонні відносини зі Святим Престолом.


Папа нагадав, що Церква завжди старається допомогти тим, хто цього потребує, і Святий Престол протягом останніх років став ініціатором різноманітних проектів, спрямованих на підтримку найслабших. Серед цих проектів він насамперед вказав на гуманітарну ініціативу в Україні, скеровану зокрема на благо мешканців східних регіонів, постраждалих через конфлікт, який триває вже майже п’ять років і який нещодавно мав тривожний розвиток у Чорному морі.

Завдяки активній участі католицьких Церков Європи й вірних із різних куточків світу, які відповіли на заклик Його Святості у травні 2016 року, у співпраці з іншими конфесіями й міжнародними організаціями Святий Престол намагався дієво вийти назустріч базовим потребам мешканців постраждалих територій, які є першими жертвами війни. Папа запевнив, що Церква та її різні інституції продовжуватимуть цю місію, намагаючись привернути увагу й до інших гуманітарних питань, зокрема щодо долі численних полонених.

Працею та близькістю до населення Церква, безпосередньо й опосередковано, намагається заохочувати до мирних шляхів розв’язання конфлікту, шляхів, що поважають справедливість і закон, зокрема й міжнародний, який становить основу безпеки й мирного співіснування в цілому регіоні. Для досягнення цієї мети важливі засоби, які гарантують вільне практикування релігійних прав.

Джерело: Апостольська Нунціатура в Україні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:08 П'ятниця 0 69 Різдвяна зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького і скаутів з нужденними Архієпископ митрополит Львівський Мечислав Мокшицький і скаути з ГО «Скаутство Європи України» принесли вогник миру і заколядували для нужденних у стінах релігійної місії «Карітас-Спес» Львівської архідієцезії. На святковий обід зібралось близько 150 бідних людей.