Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Рідзвяна зустріч в Апостольській Нунціатурі в Києві
15:33 Четвер 0 663
20-12-2018, 15:33

Рідзвяна зустріч в Апостольській Нунціатурі в Києві

18 грудня 2018 року в Апостольській Нунціатурі відбулася традиційна зустріч духовенства й богопосвячених осіб Римсько-Католицької й Української Греко-Католицької Церкви, які служать у Києві. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Відкрив зустріч отець Емануїл Сабадах OFM, секретар Апостольського Нунція, чудовим віршем про таємницю Різдва Христового. 

З привітанням звернулися до присутніх єпископ Київсько-Житомирський Віталій Кривицький і єпископ Борис Ґудзяк, голова єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції, країнах Бенілюксу і Швейцарії. Між виступами лунали радісні колядки.

Також зі словом звернувся до духовенства й богопосвячених осіб Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, який сказав, що наше завдання – перебувати в тиші, щоб слухати Бога, та дивитися в небо і вказувати на нього іншим, щоб вони знайшли Бога.

Сестра Людмила Саганівська

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:15 Четвер 0 69 25-річчя освячення храму у Новій Боровій «Так само, як люди святкують свої дні народження, так і храми мають такий день. І цим днем – є день освячення храму». Такими словами розпочав урочисту святу Літургію єпископ Олександр Язловецький, яку очолив в невеликому містечку на Житомирщині – Нова Борова.