Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Передріздвяна зустріч із архієпископом Мечиславом Мокшицьким у ВДС святого Йосифа
11:55 П'ятниця 0 760
21-12-2018, 11:55

Передріздвяна зустріч із архієпископом Мечиславом Мокшицьким у ВДС святого Йосифа

15 грудня у Вищій духовній семінарії святого Йосифа в Брюховичах відбулася вігілійна зустріч і ділення облаткою. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Святкування розпочалося урочистою Месою, яку очолив митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький. Співслужили йому єпископ-емерит Марян Бучек, генеральний вікарій Львівської архідієцезії отець Юзеф Павлічек, ректор, вихователі й викладачі семінарії.

Після Євхаристії семінаристи показали Різдвяну виставу. Цьогорічне свято підготував семінарист II курсу з допомогою співбратів з інших курсів. Свято минуло весело і цікаво, а після вистави всі ділилися облаткою й відбулася різдвяна вечеря.

На завершення вігілії архієпископ привітав семінаристів і гостей пастирським словом і різдвяними подарунками, а також поблагословив усіх вихователів, викладачів та семінаристів на щасливе та радісне святкування Різдва Христового та Нового року.
Новини з України 10:02 Середа 0 119 Молитва за святої пам'яті єпископа Пурвінського у річницю священицьких свячень 13 квітня 1961 року диякон Ян Пурвінський отримав священицькі свячення. Рівно через 60 років в кафедральному храмі святої Софії у Житомирі зібрані єпископи, священики з житомирських парафій молились і дякували Богу за дар життя, покликання, священства, єпископства, святої пам'яті єпископа Яна, який не дожив до цього дня всього тиждень.


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.