Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Похорон святої пам'яті Станіслава Фритка, батька отця Мечислава, настоятеля у Стрілецькому на Львівщині
11:36 Субота 0 265
10-03-2018, 11:36

Похорон святої пам'яті Станіслава Фритка, батька отця Мечислава, настоятеля у Стрілецькому на Львівщині

У четвер, 8 березня, о 14:00 у парафіяльному храмі Покрови Матері Божої у Камені біля Кракова відбувся похорон Станіслава Фритка, батька отця Мечислава Фритка, настоятеля у Стрілецькому на Львівщині. Похоронну месу очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Леон Малий.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На початку Меси були прочитані листи співчуття від архієпископа Марка Єндрашевського, Митрополита Краківського, й архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського. Проповідь виголосив отець Тадеуш Касперек, настоятель і декан у Вадовіцах. Співслужили численні священики зі Львівської та Краківської архідієцезій і з Бєльсько-Живєцкої дієцезії.

В останню дорогу, крім родини, покійного провели парафіяни з України та Польщі, серед яких душпастирював отець Мечислав Фритек. Після Меси тіло покійного було поховали на парафіяльному кладовищі в Камені.

о. Андрій Пеканець

За темою:
Похорон отця Юзефа Чарніка
Похорон Галини Скиби
Похорон Михайла Дерунова

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:22 Вівторок 0 126 Освячення каплиці в селищі Горіхове на Житомирщині 18 березня у селищі Горіхове Коростишівського району Житомирської області відбулась неабияка подія: була освячена римсько-католицька каплиця для звершення Літургії та інших обрядів для місцевих селян та мешканців сусідніх сіл і містечок.