Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Похорон святої пам'яті Станіслава Фритка, батька отця Мечислава, настоятеля у Стрілецькому на Львівщині
11:36 Субота 0 485
10-03-2018, 11:36

Похорон святої пам'яті Станіслава Фритка, батька отця Мечислава, настоятеля у Стрілецькому на Львівщині

У четвер, 8 березня, о 14:00 у парафіяльному храмі Покрови Матері Божої у Камені біля Кракова відбувся похорон Станіслава Фритка, батька отця Мечислава Фритка, настоятеля у Стрілецькому на Львівщині. Похоронну месу очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Леон Малий.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На початку Меси були прочитані листи співчуття від архієпископа Марка Єндрашевського, Митрополита Краківського, й архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського. Проповідь виголосив отець Тадеуш Касперек, настоятель і декан у Вадовіцах. Співслужили численні священики зі Львівської та Краківської архідієцезій і з Бєльсько-Живєцкої дієцезії.

В останню дорогу, крім родини, покійного провели парафіяни з України та Польщі, серед яких душпастирював отець Мечислав Фритек. Після Меси тіло покійного було поховали на парафіяльному кладовищі в Камені.

о. Андрій Пеканець

За темою:
Похорон отця Юзефа Чарніка
Похорон Галини Скиби
Похорон Михайла Дерунова

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:18 Субота 0 62 Фонд «Даймо надію» звітує про роботу, звершену 2018 року, і складає нові плани 15 листопада відбулася щорічна зустріч членів і друзів фонду «Даймо надію» у Львові. Вони підсумували роботу за 2018 рік і обговорили найближчі плани й перспективи. Зустріч розпочалася спільною Євхаристією, яку очолив Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький.