Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Не сідати, не купатися: нові правила поведінки біля фонтану Треві
15:33 Четвер 0 54
8-06-2017, 15:33

Не сідати, не купатися: нові правила поведінки біля фонтану Треві

Згідно з постановою влади Риму поруч з фонтаном Треві будуть змінені правила поведінки для туристів.
Зокрема їм заборонять ходити по краях фонтану, забиратися на відреставровані елементи, сидіти біля фонтану і купатися в ньому.
Зараз перед фонтаном можна буде затриматися тільки на хвилину, щоб вкинути монетку, що є традицією в туристів, які відвідують Вічне місто.
Стерегти туристів будуть волонтери за прикладом стюардів на стадіонах. Волонтери будуть регулювати наплив людей і їх переміщення перед фонтаном, забороняючи сидіти перед ним.
Відзначається, що при необхідності волонтери будуть викликати поліцію.
Як передає deon.pl з посиланням на газету Corriere della Sera, всі ці заходи спрямовані на те, щоб уникнути різних випадків, які відбуваються при фонтані - в першу чергу купання в ньому і селфі.
За минулі тижні місцева поліція кілька разів витягала з води італійських та іноземних туристів, які плавали у фонтані. Порушники були покарані на 450 євро, але і ці суми не стримують невгамовних «плавців».
Фонтан Треві щодня відвідують десятки тисяч туристів. Об'єкт вважається однією з визначних пам'яток міста - тільки в минулому році в ньому назбирали монет більш ніж на 1,5 млн доларів. Однак у зв'язку зі збільшенням випадків хуліганства біля фонтану було прийнято рішення взяти об'єкт під охорону.
На фонтан з 250 річною історією, який був недавно відреставрований, тепер можна буде подивитися тільки в русі, проходячи перед ним потихеньку і затримуючи тільки на хвилину, щоб вкинути туди монетку. Ці заходи стали відповіддю на попередні пропозиції ввести правила відвідування фонтану, як в музей.
Фонтан Треві - найбільший фонтан Риму. Він був побудований в 1732-62 гг.у стилі бароко.
Джерело - Сatholic.by з посиланням на deon.pl

По темі:

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 10:44 Середа 0 41 На Філіппінах врятовано викраденого ІДІЛ-ом католицького священика

Філіппінські військові врятували католицького священика о. Тересіто Сунґаноба, викраденого бойовиками ІДІЛ-у у травні цього року. З отцем Сунґанобою врятовано іще кілька десятків заложників. Подія відбулася у філіппінському місті Мараві, зайнятому ісламістами.