Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » У Соборі Паризької Богоматері відслужили панахиду за жертвами Голодомору
11:41 Середа 0 132
22-11-2017, 11:41

У Соборі Паризької Богоматері відслужили панахиду за жертвами Голодомору

У Соборі Паризької Богоматері у столиці Франції відслужили поминальну службу за жертвами Голодомору та загиблими в АТО українськими військовими.

Служба пройшла під патронатом Паризького архієпископа РКЦ Андре Вен Труа.
“Сьогодні вшановуємо пам’ять жертв Голодомору і вже третій рік під час служби в Соборі Паризької Богоматері згадуємо загиблих в АТО – молимося в пам’ять про них всіх. Ми виходимо з великими труднощами з радянського минулого. Хмара геноциду, голодомору, інших трагічних хвиль прокотилася по українській землі в XX столітті”, – сказав єпископ Української Греко-Католицької Церкви, голова єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції Борис Гудзяк.
У службі взяли участь Надзвичайний та Повноважний посол України у Франції Олег Шамшур, президент Світового конгресу українців Євген Чолій, представники української громади Франції, керівники об’єднань українців у Франції.

Джерело: ukrpohliad.org з посиланням на uapost.us

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:03 Четвер 0 122 Адвентові традиції Римсько-Католицької Церкви у Святій Землі У Святій Землі відбулися традиційні заходи, пов’язані з початком Адвенту – часу підготовки до Різдва в літургійній традиції Римсько-Католицької Церкви. Ці заходи відбуваються за участі настоятеля Кустодії Святої Землі, францисканської провінції в регіоні, й цього року збігаються зі святкуваннями 800-річчя служіння братів менших на цих теренах.