Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа підтримав доброчинні проекти компанії «Sixt» на користь дітей
17:32 Субота 0 82
4-11-2017, 17:32

Папа підтримав доброчинні проекти компанії «Sixt» на користь дітей

Витирати сльози наймолодших через конкретні проекти з метою їм допомагати означає будувати гуманніше суспільство. На це звернув увагу Папа Франциск, приймаючи у суботу, 4 листопада 2017 р., керівництво та співробітників міжнародної компанії «Sixt», що діє в сфері прокату автомобілів. Її віце-президент Реґіна Сікст представила Святішому Отцеві заанґажування фірми в харитативну діяльність через фундацію «Drying Little Tears» (Витирати малі сльози).

«Таким чином, виконуючи свою професійну діяльність, ви маєте можливість здійснити також благородне покликання, запитуючи себе про ширший сенс життя, не зупиняючись на особистому успіхові чи заробіткові, але постійно намагаючись дійсно послужити спільному добру, докладаючи зусилля для того, аби помножувати та вчиняти доступнішими для всіх блага цього світу»,– сказав Папа, додаючи: «Ви прибули сюди, до Риму, щоб зустрітися з Наступником святого Петра, якому особливо лежать на серці найменші та найслабші, якими є діти».
Святіший Отець заохотив гостей і надалі бути витривалими в здійсненні цих ініціатив, «з переконаністю в тому, що Божа ніжність особливим чином віддзеркалюється в невинних дітях, що потребують уваги й підтримки». «Нехай же Господь винагородить вас повнотою Своїх дарів», – побажав Папа, прохаючи також молитися в наміренні його місії на служінні Церкві.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 10:17 Понеділок 0 48 Папа Франциск вручив цьогорічні «Премії Рацінґера»
«Йозеф Рацінґер і надалі залишається вчителем та співрозмовником-приятелем усіх, хто розвиває дар розуму, щоб відповісти на людське покликання до пошуку істини», – сказав Папа Франциск під час церемонії вручення «Премії Рацінґера» цьогорічним лауреатам, яка відбулась у суботу, 18 листопада 2017 року, в Апостольському палаці у Ватикані.