Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
09:54 П'ятниця 0 2 764
17-11-2017, 09:54
Молитви 2 764 0

Молитва для алкоголіків

(яку можна читати від їхнього імені)
Отче Небесний! Я хворий. Ти дав мені життя і здоров’я, але через надмірне вживання алкоголю я знищив Твої дари і втратив свою свободу. Через мене страждає багато людей, ще інші дають мені відчути, що зі мною не все гаразд. Я б хотів бути здоровим, але кожна нова постанова ще раз дає пізнати мені мою слабкість і безпорадність. Я знаю, що потребую лікування, але боюся того, чого воно від мене вимагатиме. Багато людей мною гордують, а байдужість інших теж завдає болю. Не бачу порятунку, якщо Ти мені не допоможеш.
Дякую Тобі, Господи Ісусе, за Твою Найдорожчу Кров. Багато разів я заплямовував свою совість, втрачав здоров’я, гроші, друзів і пошану, однак, завдяки Твоїй Крові, залишалася в мені завжди гідність людини, за яку помер Син Божий. Тільки Твоя Кров дає мені надію і відвагу, щоб розпочати все заново. Господи, порятуй моє життя, рятуй мою родину, моїх друзів! Прийми мою слабкість і нікчемність і наповни їх до кінця своєю Найдорожчою Кров’ю. Пробачаючи тих, які прибили Тебе до хреста, Ти дав надію також і мені. Прагну воскреснути з Тобою і прийняти Твого Духа, аби стати новою людиною.
Святий Духу, наповни моє серце, щоб я був покірним. Не можу розраховувати на власні сили. Я потребую допомоги інших, потребую правди, спільноти і витривалості, потребую нової радості життя і віри, яка є Твоїм даром. Зміцнюй мене, коли приходять спокуси і кризи, і навчи мене допомагати іншим, які також змагаються за праведне життя.
Маріє, Надіє розкаяних і Мати Доброї Поради, завжди будь із нами! Амінь.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.