Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа Франциск відвідав польову поліклініку біля площі Святого Петра
13:59 П'ятниця 0 107
17-11-2017, 13:59

Папа Франциск відвідав польову поліклініку біля площі Святого Петра

У четвер, 16 листопада 2017 р., пополудні, Папа Франциск несподівано прибув до солідарної польової поліклініки, оснащеної на площі Пія ХІІ, що поблизу ватиканської площі Святого Петра. Мова йде про медичний комплекс, оснащений з нагоди Всесвітнього дня бідних, який відзначатиметься 19 листопада.
Протягом тижня, що триває, в цій імпровізованій поліклініці, оснащеній з ініціативи Папської Ради сприяння новій євангелізації за співпраці з медичними закладами й волонтерськими об’єднаннями, бідні та потребуючі можуть здати аналізи, пройти медогляд й отримати безкоштовні медичні консультації у кардіолога, дерматолога, інфекціоніста, гінеколога та андролога.

Першими, хто зустрів Святого Отця, була група потребуючих, які в черзі очікували на свій візит до лікаря. Папа поспілкувався з ними в невимушеній обстановці, обмінявшись кількома жартами. Далі медсестри волонтерки з Італійського Червоного Хреста супроводили його під час огляду імпровізованої поліклініки, в рамках якого Єпископ Риму подякував лікарям, які підтримали цю ініціативу.

Крім того, Папа познайомився з волонтерами Конфедерації «Братств Милосердя», які займаються організаційними аспектами діяльності цього польового госпіталю. Як і кожного відвідувача, вони пригостили Святого Отця гарячим напоєм. Відвідини тривали приблизно півгодини.

Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Послання Папи-емерита Бенедикта XVI на симпозіум про святого Бонавентуру
Співчуття Папи Франциска жертвам землетрусу в Ірані та Іраку
Папа до Ордену Піарів: виховувати, звіщати і перетворювати

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:11 Понеділок 0 57 Папа Франциск вилетів до Латинської Америки