Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Співчуття Папи Франциска жертвам землетрусу в Ірані та Іраку
12:57 Середа 0 564
15-11-2017, 12:57

Співчуття Папи Франциска жертвам землетрусу в Ірані та Іраку

Папа Франциск висловив свою близькість мешканцям прикордонної зони між Іраном та Іраком, які постраждали внаслідок руйнівного землетрусу. У телеграмі за підписом Державного Секретаря Святої Столиця кардинала П’єтро Пароліна, звертаючись до цих країн, Святіший Отець висловлює глибокий смуток з приводу цього стихійного лиха та запевняє всіх постраждалих у своїй молитовній близькості.
Висловлюючи співчуття тим, хто втратив рідних та близьких, Папа молиться за загиблих, ввіряючи їх милосердю Всесвишнього, та призиває же благословення на поранених та всіх, хто бере участь у рятувальних роботах і надає допомогу постраждалим.
У неділю 11 листопада 2017 року в районі кордону між Іраном та Іраком стався землетрус магнітудою 7,3, внаслідок якого загинуло майже 440 осіб, а понад 7800 поранено.

Джерело: Радіо Ватикану

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 10:08 Неділя 0 29 Папа на завершення Тижня молитов за єдність: Пріоритетом Бога є спасіння всіх На схожість екуменічного діалогу до подій, пов’язаних з подорожжю святого Павла до Риму, описаною в Діяннях Апостолів, вказав Глава Католицької Церкви під час екуменічної вечірні в базиліці Святого Павла, яку він очолив в суботу, 25 січня 2020 року.