Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Співчуття Папи Франциска жертвам землетрусу в Ірані та Іраку
12:57 Середа 0 64
15-11-2017, 12:57

Співчуття Папи Франциска жертвам землетрусу в Ірані та Іраку

Папа Франциск висловив свою близькість мешканцям прикордонної зони між Іраном та Іраком, які постраждали внаслідок руйнівного землетрусу. У телеграмі за підписом Державного Секретаря Святої Столиця кардинала П’єтро Пароліна, звертаючись до цих країн, Святіший Отець висловлює глибокий смуток з приводу цього стихійного лиха та запевняє всіх постраждалих у своїй молитовній близькості.
Висловлюючи співчуття тим, хто втратив рідних та близьких, Папа молиться за загиблих, ввіряючи їх милосердю Всесвишнього, та призиває же благословення на поранених та всіх, хто бере участь у рятувальних роботах і надає допомогу постраждалим.
У неділю 11 листопада 2017 року в районі кордону між Іраном та Іраком стався землетрус магнітудою 7,3, внаслідок якого загинуло майже 440 осіб, а понад 7800 поранено.

Джерело: Радіо Ватикану

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 17:52 П'ятниця 0 35 Папа: Людину старить гріх, а не вік. Наслідуймо завжди юну Діву Марію Безгрішність і повнота благодаті не означають, що особа не зустрінеться з проблемами й труднощами. На це звернув увагу Папа Франциск перед молитвою «Ангел Господній» у п’ятницю, 8 грудня 2017 р., промовляючи до численних вірних, які з нагоди урочистості Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії зібралися на площі святого Петра у Ватикані.