Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » До Львова завітають брати з екуменічної спільноти Тезе
10:06 П'ятниця 0 1 126
20-10-2017, 10:06

До Львова завітають брати з екуменічної спільноти Тезе

Брати з екуменічній спільноти в Taize (Франція) відвідують Україну. Вони зустрічаються з молоддю і духівниками різних конфесій, моляться і розмовляють, розповідають про Європейську Зустріч Молоді Тезе, яка відбудеться наприкінці року в місті Базель (Швейцарія).

У суботу, 21 жовтня 2017 року, о 20.00 год. в Латинській Катедрі у Львові відбудеться спільна молитва зі співами канонів з Тезе за участю братів. З молоддю брати зустрінуться також в неділю, 22 жовтня 2017 року, під час і після Служб.
Брат Жан Даньєль буде на Літургії об 11.00 год. в греко-католицькій Церкві св. Володимира і Ольги (вул. Симоненка, Франківський район) а брат Бенуа о 12.00 год. в римо-католицькій каплиці св. Йоана Павла ІІ (с. Сокільники, вул. Стрийська 6, перша зупинка за автовокзалом).
Молодіжна Комісія УГКЦ і Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошують усіх на спільну молитву за мир.
Слова, скеровані братами зі спільноти Тезе до молоді у Вінниці:
“Мир – це не щось, що можна придбати у супермаркеті. Ми повинні мати мир в серці і давати його тим, хто знаходиться навколо нас. Святий Серафим Саровський казав: «Май мир, і навколо тебе спасуться тисячі». І це підтверджує досвід Тезе. Там є люди з різних Церков – і Католицької, і протестантських, але на цьому ґрунті в нас не виникало суперечок. Там є люди з багатьох країн з усіх п’яти континентів, але це не перешкоджає їм жити під одним дахом. Те, що нас об’єднує, сильніше, аніж те, що може роз’єднувати. Під час служіння і спільної молитви ми робимо просту річ: повертаємось до Ісуса Христа. І в цьому ми вже єдині”.

Джерело: Духовна велич ЛьвоваНовини з України 15:02 Понеділок 0 112 Єпископ Кава до молоді: «Якщо не бачиш Бога — то все, що називаєш любов’ю, нічого не означає» 27 лютого 2021 року молодь із парафій Львівського деканату зустрілася на першій після тривалої перерви Деканальній зустрічі молоді. Вона відбулася під гаслом «Любити — це вміти чекати».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.