Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
14:35 Середа 0 98
18-10-2017, 14:35

Папа засудив теракти в Могадішо

Наприкінці загальної аудієнції в середу, 18 жовтня 2017 року, Папа Франциск згадав про ситуацію в Сомалі, засуджуючи теракти, що трапилися кілька днів тому в столиці країни.
«Висловлюю глибокий біль із приводу кровопролиття, скоєного кілька днів тому в Могадішо, Сомалі, жертвами якого стали понад триста осіб, серед яких є й діти. Цей теракт заслуговує найрішучішого засуду, зокрема тому, що це напад на народ, який уже зазнав чималих випробувань, – сказав Папа. – Молюся за померлих і за поранених, за їхні родини й увесь сомалійський народ. Молюся за навернення тих, хто коїть насильство, і підбадьорюю тих, хто, долаючи величезні труднощі, працює задля миру на цій стражденній землі».

КМЦ нагадує, що в Сомалі оголошено триденний траур у зв'язку з подвійним терактом, який відбувся 14 жовтня в Могадішо. За останніми даними, він забрав життя понад 300 людей. Це найкривавіший теракт в історії країни. На даний момент жодне терористичне угруповання не взяло на себе відповідальності за скоєний злочин. 

Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: співчуття та молитва за жертв масового розстрілу в Лас-Вегасі
Співчуття Папи жертвам нещасного випадку на португальському острові Мадейра
Співчуття Папи Франциска з приводу трагедії в Лондоні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 13:28 Субота 0 75 Папа: Бог чекає також і на тих, які не чинять Його волю
«Якщо будемо щирими й відкритими перед Господом, то зможемо сповнити Божу волю, бо Він не приховує Свою волю, дає її зрозуміти тим, хто її шукає», – сказав Папа Франциск, ділячись думками про молитву «Отче наш», а саме, про прохання: «Нехай буде воля твоя».