Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » 100-річчя Об’явлень Діви Марії у Фатіми в санктуарії Матері Божої Фатімської в Одесько-Сімферопольської дієцезії
10:09 Середа 0 483
18-10-2017, 10:09

100-річчя Об’явлень Діви Марії у Фатіми в санктуарії Матері Божої Фатімської в Одесько-Сімферопольської дієцезії

З нагоди 100-ої річниці об’явлень Діви Марії у Фатіми, в Одесько – Сімферопольській Дієцезії в санктуарії Матері Божої Фатімської 16 вересня 2017 р. відбулося урочисте Богослужіння, на якому були присутні Його Преосвященство Архієпископ Мечислав Мокшицький, Єпископ Леон Дубравський, Єпископ Яцик Пиль, єпископ Броніслав Бернацький та Архієпископ мелехіцько – грецького обряду Ізідоре Баттіха.

З далеких куточків Дієцезії приїхали настоятелі з парафіянами, щоб разом молитись та просити Діву Марію про благодаті потрібні для Дієцезії, для України та кожного з нас. Молитовну атмосферу доповнював спів приходського хору, а дякуючи організації отців палотинів усі мали змогу відчути гостинність та були запрошені до щедрого почастування.
Джерело: rkc.odessa.ua

По темі:
Завершення Ювілейного року Фатімських об'явлень у Довбиші
Урочисте завершення Фатімського року в РКЦ в Україні
Звернення Митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького з нагоди завершення ювілейного Фатімського року в РКЦ в Україні


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:43 Вівторок 0 122 Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ cестрам катехиткам св. Анни у Львові
Сьогодні, 21 листопада 2017 року, в каплиці Митрополичої Курії, після спільної молитви «Ангел Господній» Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ Сестрам Катехиткам св. Анни (УГКЦ), у Львові.