Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Кpивий Ріг – 10-та річниця освячення храму
10:50 Четвер 0 79
19-10-2017, 10:50

Кpивий Ріг – 10-та річниця освячення храму

6 жовтня 2007 року в нашій парафії було урочисто освячено храм та будівлі монастиря. Звершував освячення о. Станіслав Падевський, тогочасний єпископ-ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії. В урочистостях також брали участь о. Леон Дубравські, єпископ-ординарій Кам’янець-Подільської, духовенство Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії, священики дієцезії та ордену, сестри, представники органів влади та численні вірні.
8 жовтня цього року ми святкували десяту річницю тих подій. Святкову Літургію очолив єпископ Ян Собіло, котрий, ще як був священиком в Запоріжжі, брав участь у освяченні храму. У проповіді єпископ нагадав про величезну цінність та значення речей, предметів та будівель, відданих Богу через освячення.Духовним плодом цього свята стала започаткована сьогодні Спільнота живого розарію батьків. На закінчення Євхаристії єпископ Собіло поблагословив її членів та освятив таємнички із фотографіями дітей членів новоствореної  спільноти розарію.
На завершення урочистості всі бажаючі традиційно зійшлися за спільним столом. Під час цієї Aгапи молодь роздала усім присутнім власноруч зроблені сердечка на пам’ять.Джерело - Місіонери Салетини

По темі:
Храмове свято у Нікополі
Уділення Таїнства Миропомазання у Бердичівському Санктуарії
Свято не лише для дітейЗалишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:53 Четвер 0 172 Домініканський круглий стіл в Університеті ім. М. П. Драгоманова
15 листопада 2017 року, коли Католицька Церква згадує, а домініканці особливо вшановують єпископа й доктора Церкви святого Альберта Великого, студенти факультету історичної освіти Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова зустрілися на круглому столі з представниками Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського, щоб дізнатися про Орден Проповідників і його діяльність в Україні.