Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпочинок мостиських дітей і підлітків у Луцькій дієцезії
11:32 Вівторок 0 1 325
3-10-2017, 11:32

Відпочинок мостиських дітей і підлітків у Луцькій дієцезії

У серпні 2017 року 50 дітей та підлітків із парафії Народження святого Йоана Хрестителя завдяки Божому Провидінню мали змогу відпочити фізично й набратися духовних сил у карітасівскому осередку Луцької дієцезії в селі Пульмо, розташованому на території Шацького національного заповідника, біля озера Світязь.
Отець Іван Тимань, вікарний священник парафії, сестри-гоноратки Камілла й Марцеліна та двоє студентів, Марта й Максиміліан, дбали про супровід підліткив на цьому чудовому відпочинку.
Погода була чудова, молодь мала змогу добре відпочити. Ми щодня ходили на озеро Світязь насолоджуватися Божою красою нашої землі. Відбувалися веселі вечори, різні змагання, дискотеки, забави, конференції, посиденьки довкола вогнища і ще багато, багато іншого, але головною подією кожного дня було звершення Христової Жертви – Літургія, на якій ми прославляли Живого Бога та молилися за добродіїв, без чиєї допомоги внас не було б можливості відпочинку.
Щиро дякуємо директору осередка в селі Пульмо отцеві Роману Бурникові та його чудовим співробітникам  кухаркам, медсестрі, завгоспові – за створення чудових умов для відпочинку. Хочемо згадати також настоятеля парафії Народження святого Йоана Хрестителя в Мостиськах, отця Владислава Дерунова, із чиїм благословенням і допомогою ми щасливо відпочили та повернулися додому.
Від імені всіх підліткив, їхніх батьків і вихователів іще раз складаємо вам, дорогі священики, добродії та працівникі релігійної місії «Карітас-Спес», щиру подяку за відкритість ваших сердець на допомогу потребуючим. Запевняємо вас у наших молитвах. Нехай щедрий Господь у Своєму безмежному милосерді усіх вас благословляє.


Джерело Львівська архідієцезія з посиланням на Rzymskokatolicka Parafia p.w. Narodzenia św. Jana Chrzciciela - Mościska

По темі:
Храмове свято та 10-річний ювілей відсвяткували у Свидовцях, що на Рахівщині
Архієпископ Мечислав Мокшицький поблагословив діяльність «Скаутства Європи в Україні»
День Батька 2017 у Львові
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.