Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Почуватися змилосердженими, щоби бути милосердними
15:01 Неділя 0 273
11-04-2021, 15:01

Папа: Почуватися змилосердженими, щоби бути милосердними

Молитовна зустріч в римському санктуарії Божого Милосердя за участю Папи Франциска завершилася молитвою до Пресвятої Богородиці.
Про це пише Vatican News

В неділю, 11 квітня 2021 року, Папа Франциск відслужив Святу Месу в римському осередку набожності до Божого Милосердя – храмі Святого Духа. Після Євхаристійного богослужіння, знявши богослужбові ризи, Святіший Отець ще раз повернувся до літургійного зібрання, щоби спільно помолитися полудневу молитву «Царице Неба».

«Перед тим, як завершити це богослужіння, хочу подякувати тим, які співпрацювали в його приготуванні та забезпеченні прямої трансляції. І вітаю всіх, які сполучені за посередництвом медіа», – сказав він, скерувавши свою думку до присутніх: «Особливе вітання лине до вас, зібраних тут, у храмі Спіріто-Санто-ін-Сассія, санктуарії Божого милосердя: місцевих вірних, медсестер і медбратів, в’язнів, людей з інвалідністю, біженців і мігрантів, Сестер Госпітальєрок Божого Милосердя та волонтерів Цивільної Оборони. Ви представляєте деякі дійсності, в яких милосердя конкретизується, стає близькістю, служінням, уважністю до людей, які зазнають труднощів. Бажаю вам завжди почуватися змилосердженими, аби, в свою чергу, бути милосердними».

«Нехай же Діва Марія, Мати Милосердя, випросить для всіх цю благодать», – побажав Папа, розпочавши молитву «Царице Неба», по завершенні якої особисто привітався з кожним з учасників молитовної зустрічі.
Новини з Ватикану 13:01 Понеділок 0 74 Папа до молоді: вчитися від святих Напередодні проголошення святими 10 блаженних, двоє з яких пов’язані із дієцезією Вів’є, Папа Франциск прийняв молодь з цієї французької церковної територіальної одиниці, яка прибула до Риму для участь в урочистості.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.