Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Завершилась «Подорож до Назарету»
10:43 Понеділок 0 511
19-06-2017, 10:43

Завершилась «Подорож до Назарету»

Діти, які цього літа приїхали на відпочинок до Релігійної Місії «Карітас-Олександрівка» переживали мандрівку до Назарету разом із Святою Родиною.
Перша зміна, на яку приїхали діти з Довбиша, Буртина, Полонного, Новограда-Волинського, тривала від 2-го по 13-е червня. Учасники «Подорожі до Назарету» разом із отцем Віталієм Вездецьким SAC та сестрою Аліною Петраускайте SCM вдивлялися в приклад життя Ісуса, Марії та Йосифа у Назареті. Між іншим, говорили про саму Святу Родину, слова і вчинки в Назареті, працю та відпочинок. Кожен день був присвячений окремій темі, яку отець висвітлював під час проповіді.
На початку зміни діти мали ознайомчу екскурсію тереном табору, аби більше дізнатись флору і фауну місцевості; охочі відвідали дім милосердя, що функціонує в осередку. Протягом зміни вихователі підготували для назаретян майстер-класи. Діти вчились сервувати стіл, робити зачіски, витинанки, сувеніри з паперу, пластикових соломинок, тканини та ґудзиків. Для охочих хлопців отець Віталій проводив майстер-клас служіння при вівтарі. Святослав з Буртина поділився, що це його перший раз служіння міністрантом, і йому дуже сподобалось.    
Духовним завершенням відпочинку стала молитва у храмі перед Пресвятими Дарами та іконою Святої Родини. Потім назаретяни в тиші перейшли малим паломництвом до гроти Марії, де їх чекав сюрприз: біля фігури Марії із запалених свічок була викладена літера «М». Хвилина тиші. Подяка за цей час в Назареті і прохання про  сили, аби занести «дух Назарету» в свої домівки.
Феєричним завершенням зміни, сподіваємось, що це стане доброю традицією, стало вогнище. Танці, розмови, пускання хвилі, смажені ковбаски. Все це стало невід’ємною складовою останнього вечора. Зранку найактивніші назаретяни отримали відзнаки, а всі учасники табору – подарунки. Дякуємо Богу за всіх наших добродіїв та тих, хто спричинився до того, аби діти добре відпочили переживаючи «Подорож до Назарету».
Аліна Петраускайте SCM

По темі:
Жити для іншого: весняні реколекції у Денишах
Відпуст та освячення скульптур в Гусятині на Тернопільщині
Акція «Папа для України» забезпечила питною водою дитячі медичні заклади Лисичанська

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:32 Середа 0 75 Місійний місяць: паломництво з Казахстану слідами блаженного отця Владислава Буковинського у Луцьку 14 жовтня у Луцьку гостювала група паломників з Казахстану на чолі з отцем Кастітісом Казимиром Шульчусом та сестрами зі Згромадження Матері Божої Неустанної Допомоги та Згромадження Святого Павла. Паломники прибули з Алматинської дієцезії та Архідієцезії в Астані.