Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
12:35 Понеділок 0 1 559
17-07-2017, 12:35

Оаза в Пульмо

Як щороку, так і цього літа, від 30–13 липня відбулася оаза дітей Божих І і ІІІступення в таборі Релігійної Місії «Карітас-Спес» Луцької дієцезії в с. Пульмо.
Участь взяло 45 дітей з аніматорами та 5 осіб вихователів. Творити спільноту і змінювати свої навички є деколи важко, але коли поруч є добрий Бог, Який промовляє в молитві Отче наш, а також товаришує Марія в таємницях розарія — все стає можливим.Участь на Службі Божій, зустрічі в групах і спільна праця, забава, повчальні ігри, танці, озеро, фільми і квести — дали можливість і відпочити і багато пізнати нового.Після доброго відпочинку і набрання багато сил, діти зрозуміли, що можна чудово відпочивати з Богом.с. Аксана Щіпанська CST

По темі:
Оазові канікули з Богом
Відвідини Архієпископом Мечиславом Мокшицьким Оази Дітей Божих в Долині
Новини з України 09:01 Вівторок 0 85 Перші обіти у Згромадженні сестер святого Йосифа де Сен-Марк 2 липня три новички сестер Святого Йосифа де Сен-Марк, після успішного завершення періоду приготування, стали офіційними членами Конгрегації. Мешко Одріка, Гофрик Юстина та Ханик Божена склали свої перші обіти Господу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.