Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошення на онлайн зустріч для подружжів, які переживають кризу
09:01 Середа 0 270
14-04-2021, 09:01

Запрошення на онлайн зустріч для подружжів, які переживають кризу

Спільнота подружжів у кризі «Сихар»  запрошує на онлай-зустріч для тих, хто переживає кризу в подружжі, кого покинули, зрадили…
Зустріч відбуватиметься в закритій групі в присутності священика.

14 квітня о 20:00 на онлайн-платформі Zoom.

Для участі зателефонуйте або напишіть у Viber (Олена – 097-904-66-89), щоб вас приєднали до групи.

Харизмою Спільноти подружжів у кризі є прагнення її членів до зцілення сакраментального подружжя, яке переживає кризу. Якщо співпрацювати з Господом Ісусом Христом, у будь-якій ситуації, навіть з людської точки зору – безнадійній, відродження подружжя є можливим. Адже для Бога не існує неможливих речей. Правда про силу таїнства Подружжя означає, що навіть, якщо чоловік і дружина не можуть бути одне з одним, починають мешкати окремо, то їхній шлюб – Сакраментальний Союз з Богом – триває надалі. Вони залишаються чоловіком та дружиною і саме такими стануть перед Богом. Таїнство Подружжя – це дар Бога, який дає одруженим силу відновлювати свою подружню спільноту у кожній ситуації. Спільнота подружжів у кризі «Сихар» – це спільнота вірної подружньої любові, яку заснували вінчані подружжя.

Більше про спільноту «Сихар» на сайті: http://ua.sychar.org/
Оголошення 10:00 Вівторок 0 152 Сьогодні у Львові презентують книгу про батьківщину Ісуса Христа У вівторок, 21 червня, у каплиці Розена відбудеться презентація одного з найповніших та найґрунтовніших українських видань присвячених культурі, історії, релігії та політичній ситуації Ізраїлю біблійних часів.  
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.