Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Доповідь «Kirche in Not»: гоніння на християн досягли безпрецедентного рівня
12:23 Вівторок 0 935
17-10-2017, 12:23

Доповідь «Kirche in Not»: гоніння на християн досягли безпрецедентного рівня

Доповідь про переслідування християн в період з 2015 по 2017 рік була представлена 12 жовтня в будівлі британського парламенту міжнародним благодійним фондом «Допомога Церкві в потребі» (Kirche in Not).

 «Гнані і забуті?» - так названо доповідь, яка свідчить про переслідування християн, подібних яким ще не було протягом усієї історії Церкви. При цьому, з гіркотою відзначають автори доповіді, світова спільнота як правило ігнорує тяжке становище наслідувачів Христа, котрі стають жертвами Даіши (ІГІЛ), «Боко Харам» та інших екстремістських організацій.
«Уряди західних країн не надали надзвичайної допомоги християнам в таких країнах, як Ірак і Сирія, де здійснюється справжнісінький геноцид, - йдеться, зокрема, в доповіді. - Якби християнські організації та ряд інших інститутів не заповнили нішу, що утворилася,  присутність християн в Іраку та інших регіонах Близького Сходу могла б уже повністю припинитися ».
У доповіді також наголошується посилення тяжкого становища християн в ряді переважно мусульманських держав і в країнах, в яких існує авторитарна система, - таких як Еритрея або Північна Корея.
Хоча гонінням в сучасному світі піддаються і послідовники інших релігій, автори доповіді, підготовленої британським відділенням «Допомоги Церкві в потребі», показують, що у найважчому становищі сьогодні перебувають саме християни.
Незабаром доповідь «Гнані і забуті?» буде представлена в палаті лордів. На цій презентації виступить ряд християнських єпископів, які несуть служіння в «неспокійних регіонах». Так, мелькитський архієпископ міста Захле (Ліван) Джон Дервіш розповість про долю близькосхідних християн. Єпископ Метью Куках з північної Нігерії надасть інформацію про те, як живуть християни в цьому регіоні, що піддається терору «Боко Харам». Священик з Іраку Салар Каджая розповість про те, як живуть сьогодні християни, які втекли з Ніневійской рівнини, коли почали наступати Даіши, та про те, як  почали повертатися в рідні селища після вигнання терористів.

Джерело: sib-catholic.ru

По темі:
У Львові вандали понівечили стації Хресної Дороги на Високому Замку
Уряд індійського штату Мадхья-Прадеш під тиском індуїстських націоналістів закрив католицький коледж
На Філіппінах врятовано викраденого ІДІЛ-ом католицького священика

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 18:09 П'ятниця 0 46 Папа й Імам Аль-Азгар пропонують ООН відзначати Всесвітній день братерства Датою такого відзначення запропоноване 4 лютого, день підписання в Абу-Дабі «Документа про загальнолюдське братерство». Крім того, висунуто ідею провести всесвітній саміт загальнолюдського братерства.