Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Господь кличе на Свій бенкет: молитва за покликання до священства в парафії св. Станіслава у Щирці
10:33 Вівторок 0 1 191
17-10-2017, 10:33

Господь кличе на Свій бенкет: молитва за покликання до священства в парафії св. Станіслава у Щирці

15 жовтня, до парафії св. Станіслава у Щирці завітала Вища Духовна Семінарія, разом із семінаристами та вихователями: ректором о. Петром Бжескім, префектом о. Петром Дохтичем та отцем духовним Віталієм Буковським.
Вірні парафії разом із семінаристами спільно молились про нові, численні та святі покликання до священства, щоб ніколи не забракло працівників на Ниві Господній.

о. Петро Дохтич під час проповіді нагадав правду, що Бог кличе кожного на свій бенкет і кожному зокрема надає місію приймати покликання від Бога. Бог неустанно кличе по імені до священства, щоб обдарувати свій народ благодатями.Джерело - Львівська архідієцезія

По темі:
Фігурка Фатімської Богородиці прибула до Митрополичої базиліки
Педагогічно-катехитичний симпозіум в Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського
Відкритий кордон і паломництво до Матері Божої в Нижанковичах

13:03 Субота 0 214 Єпископи України спільно молились за жертв голодомору На завершення 54 Конференції Єпископів РКЦ в Україні, 28 листопада, в день молитов за жертв голодомору, єпископи зібрались о 8.00 в каплиці реколекційного дому Львівської Архідієцезії в Брюховичах, щоб спільно молитися під час Євхаристії за трагічно загиблих від геноциду та їхні родини.
Новини з України 09:05 Четвер 0 1 110 «Після добре пережитих реколекцій хочеться літати» - як єпископи переживають свої реколекції З понеділка, 23 листопада 2020 року у Брюховичах біля Львова, тривають спільні реколекції єпископатів латинського та візантійського обрядів України, що відбуваються у стінах Вищої духовної cемінарії Львівської архідієцезії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.