Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Нігерії викрадено ще одного католицького священика
11:25 Вівторок 0 888
17-10-2017, 11:25

У Нігерії викрадено ще одного католицького священика

Священик-місіонер з Римської дієцезії дон Мауріціо Палу, пов'язаний з Неокатехуменальним рухом, викрадений в Нігерії групою озброєних людей.
Злочинці пограбували чотирьох супутників місіонера і захопили його самого, можливо, з метою викупу. «Ми сподіваємося, що дон Мауріціо Палу буде звільнений найближчим часом», - заявив прес-секретар Римського вікаріату дон Вальтер Інсеро. Відділ надзвичайних ситуацій Міністерства закордонних справ Італії почав розслідування.

63-річний дон Мауріціо Палу народився у Флоренції. Ще до вступу в семінарію протягом 11 років був місіонером в різних країнах, потім закінчив римську семінарію «Redemptoris Mater» і після служіння в двох столичних парафіях був направлений в Нідерланди. Потім він відправився в Нігерію, де знаходиться вже три роки. Отець Палу є «мандрівним пресвітером» і членом асоціації «Сім'я з Назарета».

27 вересня в тому ж регіоні Нігерії, де знаходився дон Мауріціо, був викрадений ще один священик - дон Лоуренс Адороло. Єпископ Аучі монс. Габріель Дунія заявив, що ці події свідчать про «шантаж проти Церкви», і додав, що Церква не виплачує викупи: він підтвердив рішення нігерійської єпископської конференції не виконувати вимог викрадачів духовенства. Його Преосвященство зазначив, що мова йде про злочини, викликані не релігійною ненавистю, а спрагою грошей. Крім цих двох випадків, в квітні цього року був викрадений і через кілька днів звільнений єзуїт Самуель Оквуідегбе. У червні був викрадений і звільнений в результаті поліцейського рейду священик Чарльз Нвачукву.

На жаль, викрадення отця Сіріакуса Онункво, що відбулося 1 вересня, мало трагічний результат: його тіло було знайдено на наступний день. Що стосується отця Габріеля Ойакі з конгрегації Святого Духа, який зник у вересні 2015 року, то про нього, на жаль, до цього часу немає ніяких звісток.

Джерело - Католицький оглядач з посиланням на Радіо Ватикану

По темі:
Ще один католицький священик викрадений на півдні Нігерії
Співчуття Папи Франциска у зв’язку із збройним нападу на католицький храм в Нігерії
Новини зі світу 18:01 Середа 0 492 Мінськ та Ватикан підтвердили взаємну зацікавленість у активізації співпраці Заступник Міністра іноземних справ Республіки Білорусь Сергій Олійник і Апостольський Нунцій архієпископ Анте Йозіч під час чергової зустрічі підтвердили взаємне зацікавлення в активізації співпраці.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.