Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа та іспанські єпископи моляться за жертв терористичного нападу в Барселоні
09:25 П'ятниця 0 336
18-08-2017, 09:25

Папа та іспанські єпископи моляться за жертв терористичного нападу в Барселоні

Католицькі лідери висловлюють свої молитви за жертв терористичного нападу, під час якого вантажівка врізалась у натовп людей в Барселоні. Подія відбулась в четвер, 17 серпня, на початку пішохідного бульвару Рамбле, в результаті чого було вбито щонайменше 13 осіб, а десятки – поранено.
«Святійший Отець із великим занепокоєнням дізнався про те, що відбувається в Барселоні», - йдеться у заяві прес-служби Апостольської Столиці. – «Папа молиться за жертв цієї атаки і висловлює свою близькість усьому іспанському народу, а особливо пораненим і сім’ям жертв».
Єпископ Хосе Гіль Тамайо, генеральний секретар Єпископської конференції Іспанії, також видав заяву, написавши у Twitter: «Ми із турботою та молитвою стежимо за ситуацією жертв масового нападу в Рамбле. Наша солідарність з жертвами і з Барселоною».
Свідки розповіли, що вантажівка рухалась скеровано на людей, що перебували у переповненій пішохідній зоні. Місцеві ЗМІ повідомляють, що водій втік, і згодом було затримано підозрюваного.
Поліція підтвердила, що щонайменше 13 осіб було вбито під час нападу, а близько 50 – поранено. Цей випадок поліція назвала терористичним нападом, інформує CNA.
Джерело: Католицький оглядач з посиланням на CNA
По темі:
Співчуття Папи постраждалим в Сьєрра-Леоне
Співчуття Папи Франциска у зв’язку із збройним нападом на католицький храм в Нігерії
Співчуття Папи Франциска з приводу трагедії в Лондоні

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:49 Понеділок 0 98 Міжнародна сесія духовної вікентійської віднови «Дозвольмо, щоб нас перемінила відвага Святого Духа» – такою була тема міжнародної сесії духовної вікентійської віднови, яка тривала в Парижі від 1 до 30 вересня. У зустрічі взяли участь 84 сестри з усього світу.