Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск з приводу сумної звістки для батьків Чарлі Гарда
11:29 Вівторок 0 204
25-07-2017, 11:29

Папа Франциск з приводу сумної звістки для батьків Чарлі Гарда

Після того, як американський невролог визначив, що експериментальна терапія вже не може бути потенційним лікуванням для британського хлопчика, батьки Чарлі Гарда вирішили припинити юридичну боротьбу за те, щоб забрати його до США на лікування.
Британський та Європейський суди підтримали представників лікарні, які забороняли батькам Чарлі перевести дитину в закордонні клініки для лікування.
Речник Апостольської Столиці Ґреґ Берк у заяві 24 липня зазначив, що «Папа Франциск молиться за Чарлі та його батьків і почувається особливо близьким з ними в час надвеликих терпінь. Святійший Отець просить нас приєднатись до нього в молитві за те, щоб вони знайшли примирення та любов у Бозі».
Представник батьків Чарлі, Ґрант Армстронг зазначив: «Для Чарл, вже занадто пізно, час вийшов, настало незворотне ушкодження м’язів, тому лікування не зможе принести успіху».
Апарати підтримки життя мають відключити від Чарлі впродовж наступних кількох днів.
Його батьки, яким вдалось зібрати близько 1,6 мільйона доларів на лікування дитини, хочуть встановити благодійний фонд для дослідження і боротьби з синдромом мітохондріального виснаження, інформує CNA.
Нагадаємо, що 11-місячний Чарлі Гард хворий на дуже рідкісну генетичну хворобу, що спричиняє до прогресивного ослаблення м’язів. Вважається, що від цієї рідкісної хвороби страждає близько 20 дітей в усьому світі. Чарлі перебуває у відділенні інтенсивної терапії від жовтня 2016 року. Через цю хворобу його мозок був значно пошкоджений, він дихає з допомогою апарату штучного дихання і не може рухатись.
Джерело: Католицький оглядач з посиланням на CNA

По темі:
8 міфів про життя Чарлі Гарда
Педіатрична лікарня Бамбіно Джезу готова прийняти Чарлі Гарда
Папа уважно та зі зворушенням слідкує за історією Чарлі Ґарда
Заява Президента Папської Академії Pro Vita у справі Чарлі Ґарда

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 17:27 Субота 0 227 Архієпископ Мечислав Мокшицький на паломництві Родини шкіл імені святого Йоана Павла ІІ у Польщі На Ясній Горі у Польщі митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький узяв участь у 18-му паломництві Родини шкіл імені святого Йоана Павла ІІ. Понад 14 тисяч молодих людей із 300 шкіл Польщі й Білорусі дякували Господові за те, що понад 40 років тому кардинал Кароль Войтила став Понтифіком. Цьогорічне гасло зустрічі – «Блиск Батьківства».