Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископи Євросоюзу запрошують «(Пере)осмислити Європу»
11:21 Понеділок 0 510
9-10-2017, 11:21

Єпископи Євросоюзу запрошують «(Пере)осмислити Європу»

«(Пере)осмислити Європу» – таку тему матиме зустріч на високому рівні між представниками Церкви та політичними діячами Європейського Союзу з нагоди 60-ї річниці підписання Римських угод, що започаткували Європейський Союз.
Зустріч, у якій візьме участь Папа Франциск, проходитиме у Ватикані від 27 до 29 жовтня 2017 року. Її організували Святий Престол та Комісія Єпископатів Європейського Союзу.

У комюніке згадана Комісія повідомляє, що мета зустрічі полягає у сприянні конструктивному аналізові основних проблем, що стоять перед європейською спільнотою. Зібрання буде проходити у незвичній для зустрічей такого рівня формі: замість конференції організатори обрали форму діалогу, аби полегшити відкриту та невимушену дискусію між представниками різних географічних, культурних, релігійних та мовних контекстів, намагаючись втілити в життя гасло ЄС: «Єдність у різноманітності».

«Бажаючи працювати на користь спільного добра та поставити людську гідність у центрі державної політики, – йдеться в комюніке, – учасники намагатимуться шукати нові способи залучення всіх суб'єктів у суспільстві з їхніми відповідними релігійними або політичними обов'язками».

«Після двох смертоносних світових конфліктів, – читаємо далі у заяві європейських єпископів, – Європа несе відповідальність за усвідомлення своєї ролі щодо світу та своїх громадян, шукаючи шляхи для активного залучення чоловіків і жінок нашого часу. Власне, мета зустрічі “(Пере)осмислення Європи” полягає у підтримці цього процесу самоусвідомлення».

Джерело - Радіо Ватикан

По темі:
Українські салезіяни беруть участь у зустрічі рад Салезіянських провінцій Європи
Підсумки зустрічі Генеральних Секретарів європейських єпископатів про плюралізм не лише в Європі, але й у Церкві
Європа: шлях надії (Промова Святого Отця Франциска на аудієнції для очільників держав і урядів Європейського Союзу з нагоди 60-річчя підписання Римського договору. Повний текст)

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:16 Субота 0 49 Папа: любов не є лише ціллю і засобом духовного життя, але є також його центром Про братню любов, яка є у центрі августиніянської духовності, говорив Папа Франциск, приймаючи 13 вересня 2019 р. учасників Генеральної Капітули Ордену Святого Августина.