Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Співчуття Папи жертвам нещасного випадку на португальському острові Мадейра
15:34 П'ятниця 0 1 057
18-08-2017, 15:34

Співчуття Папи жертвам нещасного випадку на португальському острові Мадейра

Папа Франциск висловив співчуття постраждалим під час процесії на честь Внебовзяття Діви Марії на португальському острові Мадейра.
15 серпня на процесійну ходу, яка зібралася, щоб урочисто відзначити свято Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, упало 200-річне дерево. Загинуло 13 осіб, ще близько 50 поранено. У телеграмі, яку від імені Папи Франциска Державний секретар Святої Столиці кардинал П'єтро Паролін надіслав Антоніо Каррільйо, єпископові дієцезії Фуншал, що на португальському острові Мадейра, Святий Отець висловлює співчуття постраждалим від нещасного випадку.
Папа Франциск, глибоко засмучений численними жертвами цього нещастя, висловлює щире співчуття родинам загиблих і запевнює духовну близькість пораненим та всім постраждалим. Він молиться про підтримку й солідарність, щоб вони змогли подолати це випробування, і на запоруку втішення вділяє їм Апостольське благословення.
Єпископ Каррільйо звернувся до всієї парафіяльної спільноти з проханням молитись за жертв, за поранених і за їхні родини, а також за всіх, хто негайно надав необхідну допомогу.
200-річне дерево, хоч і було закріплене канатом, близько полудня впало на площу, переповнену вірними, що зібралися на процесію з нагоди свята Внебовзяття Пресвятої Богородиці, одного з найурочистіше відзначуваних на Мадейрі.
Джерело: Радіо Ватикану
По темі:
Новини зі світу 12:30 Неділя 0 96 Папа у таборі біженців: Здолаймо параліч страху і байдужість, яка вбиває! Папа Франциск вдруге відвідав грецький острів Лесбос, щоби висловити солідарність з мігрантами і біженцями, які змушені залишити свій рідний край в пошуках безпеки та гідного життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.