Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 10-ліття інгресу архієпископа Мечислава Мокшицького у Львові
16:20 Вівторок 0 317
27-11-2018, 16:20

10-ліття інгресу архієпископа Мечислава Мокшицького у Львові

25 листопада 2018 року в митрополичій Базиліці у Львові з нагоди 10-ліття інгресу архієпископа Мечислава Мокшицького відбулися концерт хору й камерного оркестру «Nicolaus» із Польщі та презентація книжки «Секретар двох Пап». 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На урочисту подію прибули єпископ-помічник Львівський Едуард Кава, єпископ-емерит Харківсько-Запорізький Мар’ян Бучек, духовенство й вірні з багатьох парафій Львівської архідієцезії. Серед гостей були архієпископ Львівський УГКЦ Ігор Возьняк, Генеральний консул РП у Львові Рафал Вольський, представники громадськості міста та достойники з Польщі.

Про роботу над книжкою «Секретар двох Пап» і її перекладом і виданням українською мовою розповіли архієпископ Мечислав Мокшицький, автор – польський тележурналіст Кшиштоф Тадей, директор Видавництва святого Павла отець Маріуш Кравєц, перекладачка Віта Якубовська.

Завершилося свято врочистим прийняттям у митрополичій курії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:11 П'ятниця 0 656 У Бердичеві готуються до зустрічі паломників з України й цілого світу У Бердичеві на Житомирщині триває підготовка до прибуття паломників із різних куточків України, Європи та світу, які 20 й 21 липня 2019 року візьмуть участь у відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярія. Цього року урочистості в Бердичеві відбудуться під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Свій захист прийми!».