Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Гей-активісти почали переслідування єпископа, котрий постановив не уділяти похорон католикам, що живуть в одностатевих союзах
14:48 П'ятниця 0 581
30-06-2017, 14:48

Гей-активісти почали переслідування єпископа, котрий постановив не уділяти похорон католикам, що живуть в одностатевих союзах

Американський єпископ Томас Папроцкі видав декрет, в якому зазначив, що особи, що живуть в одностатевих союзах, не можуть бути поховані в католицькому обряді.
Його постанова відповідає вченню Католицької Церкви, однак викликала бурхливу реакцію серед провідних ЗМІ та гей-активістів.
Як розповів єпископ Папроцкі, «гей-активісти, заради любові і толерантності – як вони вважають - почали переслідування моїх працівників і мене непристойними телефонними дзвінками, е-мейлам та листами, використовуючи непристойні слова та профанацію». «Мені дуже прикро, що мої ближні стали об’єктом такої мови ненависті та злості», - цитує слова єпископа Catholic Vote.
Нагадаємо, що єпископ Томас Папроцкі зі Спрінґфілду, Іллінойс, розіслав своїм священикам інструкцію, в якій вказав не уділяти Таїнств тим католикам, які задіяні в одностатеві союзи.
Джерело - Католицький оглядач

По темі:
У вашингтонському музеї презентують унікальне зібрання Біблій
Папа до спортивної делегації зі США: Світ дуже потребує культури зустрічі
«Плановане батьківство» як сатанічний сарказм

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:23 Вівторок 0 73 Барі: Зустріч єпископів як відповідь Церкви на проблеми Середземномор’я Барі, що є адміністративним центром італійського регіону Апулія, готується прийняти учасників зустрічі єпископів Середземномор’я, на завершення якої прибуде також Святіший Отець.