Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Жива Біблія в руках. Як зацікавити дітей Словом Божим
14:37 Понеділок 0 154
4-03-2019, 14:37

Жива Біблія в руках. Як зацікавити дітей Словом Божим

Скажи мені, а я забуду, покажи мені – зрозумію, дозволь узяти участь – запам'ятаю, буду тим жити і навчу інших.
Саме «дозволь узяти участь» може бути ключем до успішного навчання. Акивні методи ігрової педагогіки можна застосовувати також у релігійному навчанні.


За допомогою недорогих, доступних удома предметів ми намагаємося показувати біблійні тексти. Дитина, роблячи паперові предмети або беручи участь у грі, пов’язаній із біблійним словом, така залучена, так вмикає свої почуття, що Слово залишиться в ній глибоко. Ці заходи ми називаємо динамічними.

Парафіяльний сімейний центр «Традиція» (від латинського «tradіtio» – «передавання») влаштовує активне навчання для дітей і допомагає батькам, учителям і аніматорам застосовувати ці методи.


Зустрічі відбуваються при каплиці святого Йоана Павла ІІ, Львів-Сокільники, вул. Стрийська, 6 (перша зупинка за автовокзалом у напрямку Ашану).


У п’ятницю, 1 березня, відбувся курс «Як представляти дітям Біблію за допомогою паперу та гри». 3 березня в межах дитячої творчої студії діти дізналися про традиції біблійного свята Пурім.

Щосуботи об 11:00 запрошуємо дошкільнят.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 16:39 Вівторок 0 130 Запрошуємо до Києва на семінар для батьків і вихователів на тему статевого виховання Семінар для батьків і вихователів «Статеве виховання дітей та підлітків. Як допомогти дітям не загубитися у сучасному світі» відбудеться в Києві 16 березня 2019 року.