Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Францисканці у Святій Землі святкують 800-річчя служіння в регіоні
15:43 Середа 0 1 117
21-06-2017, 15:43

Францисканці у Святій Землі святкують 800-річчя служіння в регіоні

Наново вирушити звідти, звідки все почалося.
З такими думками сімдесятка членів Ордену Братів Менших з Єрусалиму та Галилеї зібралися у неділю, 11 червня 2017 р, в м. Акка на березі Середземного моря, де 1270 року причалив корабель, яким до Святої Землі прибули перші францисканці.
У свято Пресвятої Тройці відбулися святкові заходи, присвячені 800-річчю служіння Кустодії Святої Землі – саме таку назву має францисканська провінція, що об’єднує спільноти регіону, серед особливих завдань яких є оберігати місця, пов’язані з життям Ісуса Христа.
«Ми прибули сюди, до Акки, щоб відсвяткувати початок нашої присутності у Святій Землі саме там, де вісім століть зійшли на берег перші брати, давши початок захоплюючій пригоді францисканського служіння у Святій Землі, спадкоємцями якої ми є», – сказав під час проповіді настоятель Кустодії о. Франческо Паттен, вказуючи також і на значення Пресвятої Тройці, зазначивши, що францисканська місія в регіоні «вкорінена саме в досвіді троїчної любові».
Священик пригадав, що святий Франциск у своєму «Листі до Ордену» пригадував співбратам про значення їхнього покликання, наголошуючи на тому, чому Бог бажає, аби вони були «євангелізаторами та місіонерами»: «Він для того послав вас по всьому світі, аби ви давали свідчення Його голосові своїм словом і ділами, даючи всім пізнати, що не існує іншого Всемогутнього крім Нього».
Під час Святої Меси члени Кустодії Святої Землі символічно відновили свої чернечі обіти. В рамках відзначень також відбулася екскурсія містом під проводом співбрата о. Еудженіо Алльяти, що є археологом. Завершальним актом святкувань став дитячий концерт в місцевій католицькій школі, присвячений темі миру.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Алеппо ввірили опіці Фатімської Божої Матері
Роль домініканців і францисканців у розвитку культу Пресвятого Імені Ісуса
Братерська зустріч францисканців 
Новини зі світу 10:01 Середа 0 193 Споруджено найбільшу у світі статую Ісуса Христа (ВІДЕО) У Бразилії, в штаті Ріу-Ґранді-ду-Сул, споруджено найбільшу у світі статую Христа. Як стало відомо в понеділок, ця статуя є більшою від дотеперішніх «рекордсменів» у Польщі, Бразилії та Португалії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.