Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький про онлайн-зустріч єпископату
16:00 Вівторок 0 281
17-05-2022, 16:00

Архієпископ Мечислав Мокшицький про онлайн-зустріч єпископату

У понеділок, 16 травня, під час онлайн-зустрічі єпископів України, в якій брав участь Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас, було повідомлено про візит Секретаря у справах стосунків Апостольського Престолу з державами. Крім того, єпископи обговорили низку питань.  
Як повідомлялося, з 18 по 20 травня до України здійснить візит Секретар у справах стосунків Апостольського Престолу з державами архієпископ Пол Річард Ґаллаґер. Під час відвідин Львова заплановані зустрічі з внутрішньо переміщеними особами, які знайшли там тимчасовий притулок, у Києві архієпископ зустірнеться з представниками державної влади та відвідає парафії, зустрінеться з вірянами. 

Під час зустрічі єпископи обговорили ситуацію та душпастирські потреби у дієцезіях, вирішили скасувати обмеження, які були прийняті з огляду на пандемію коронавірусу, затвердили проведення цьогорічного паломництва до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві (масштаб святкування буде залежати від ситуації в країні). 

2 червня у Брюховичах відбудеться Конгрегація духовенства та богопосвячених осіб Львівської архідієцезії та День міністранта. У цей час дієцезію відвідає єпископ Аугсбурга Бертрам Маєр. 

Згадуючи про нічні обстріли Львівщини, архієпископ заохотив тривати на молитві про мир для України.  

Нагадуємо, за звичайних умов, засідання Конференції єпископату України відбуваються двічі на рік на території Вищої духовної семінарії св. Йосифа у Брюховичах. Останнє засідання відбулося там у листопаді 2021 року. 

 
Новини з України 11:00 Вівторок 0 77 Відбулось паломництво до Божої Матері Зцілення Хворих 2 липня 2002 року, в архідієцезіальний День молитви за хворих та працівників служби охорони здоров’я, відбулося ІІ паломництво до санктуарію Божої Матері Зцілення Хворих, що у Тартакові на Львівщині.Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.