Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Церква повинна дати відповідь на антропологічну кризу, яку переживає світ
15:01 П'ятниця 0 112
20-05-2022, 15:01

Папа: Церква повинна дати відповідь на антропологічну кризу, яку переживає світ

У посланні з нагоди 50-річчя Інституту Психології Папського Григоріянського Університету Папа Франциск, у світлі подій в Україні, вказує на завдання Церкви полегшувати страждання людини, гідність якої скривджена.
Про це пише Vatican News.

Перед обличчям глибокої антропологічної кризи, проявом якої є також війна в Україні, Папа Франциск наголошує на тому, що обов’язком Церкви є давати «відповідну та дієву відповідь». Про це він пише в посланні учасникам міжнародного симпозіуму «Адаме, де ти? Антропологічне питання сьогодні», організованому Папським Григоріанським Університетом з нагоди 50-річчя заснування Інституту Психології, який сьогодні перетворено в Інститут Антропології.

«Перед нашими очима ще раз відбувається величезна трагедія війни, що є найгіршим наслідком людської деструктивності, індивідуальної та системної, яку не беруть достатнім чином до уваги, не лікують належним чином і не виривають з корінням», – пише Святіший Отець, вказуючи на те, що світ «переживає сьогодні глибоку антропологічну кризу». І перед обличчям імперативу «навчитися казати ні злу, полегшувати біль поранених чи скривджених у своїй гідності», перед обличчям нагальності формувати здатних до цього людей, Церква, за словами Папи, очікує від інституту «якісного служіння».

«Вашою місією є служити сприянню людській особі та безперервному процесові євангелізації, що здійснюється через впроваджування в конкретність людського життя найбільшого дару відкуплення, довершеного Господом Ісусом Христом», – зазначає Святіший Отець, побажавши, аби відзначення 50-річчя стало спонукою для оновлення старань у сфері досліджень, викладання та піклування про людську особу.
Новини з Ватикану 12:01 Вівторок 0 63 Папа народам ДР Конго та Південного Судану: не дайте викрасти у вас надію У день, коли повинна була розпочатися Апостольська подорож до Демократичної Республіки Конго та Південного Судану, відкладена на пізніше через стан здоров’я Папи Франциска, він вирішив звернутися до мешканців за посередництвом відеопослання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.