Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Єпископ Микола Лучок: Ваші діти знають, що вони - улюблені Отця Небесного
10:01 П'ятниця 0 139
20-05-2022, 10:01
Відео 139 0

Єпископ Микола Лучок: Ваші діти знають, що вони - улюблені Отця Небесного

Проповідь єпископа Миколи Лучка ОР, Апостольського адміністратора Мукачівської дієцезії від 19 травня 2022 року.
 
Просімо Христа про Світло, про яке чуємо у Євангелії: «Хто йде за Мною - не буде у темряві» Блукати в темряві - це не розуміти, як нам сьогодні жити. Нам потрібне світло – Світло це пошуки того, щоб розуміти, як нам жити.

Кожна людина потребує відповіді на три основні питання:  1. Хто я? Хто я такий? Маючи відповідь на це питання, випливатиме інше: 2. Як я маю жити? 3. Для чого я на цьому світі?

Якщо людина не має відповідей – вона сильно страждає. Вона – блукає, і не знає, як жити. Христос, Воскреслий Господь обіцяє: Я є відповідь! Я є Світло у твоє життя! Ти або маєш це світло, або не маєш.

Якщо ти відкритий на Христа і просиш про Світло - Він тобі дасть відповіді, як жити у цьому часі Багато батьків, багато дітей розгублених у цьому світі. Розпалася звична система. У сім’ях розгублені: «Що робити з дітьми?».

Багато батьків не знає, що робити, і дають дітям мобільні, планшети… і, здається, гаджет вирішує проблему, як виховувати дитину. Завдання батьків дати відповідь дитині: «хто вона?», «для чого вона?», і як їй жити. Ні садок, ні школа, не можуть цього дати. Щоб дати цю відповідь – її треба мати кожному з нас. Чи ми маємо ці чіткі відповіді: для чого я у цьому світі? Для чого я в часі війни? Як мені у цьому часі жити? Що ви говорите дитині? Що чує дитина від вас? Найвищою школою, університетом є, що вони улюблені Отця Небесного. Хто це знає – той живе з піднятою головою.

Джерело: Veritas
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.