Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистість Матері Божої Фатімської у Довбиші
17:30 Четвер 0 206
19-05-2022, 17:30

Урочистість Матері Божої Фатімської у Довбиші

В суботу, 14 травня 2022 року в Дієцезіальному санктуарії Матері Божої Фатімської у Довбиші відбулася відпустова Урочистість в 105-у річницю об'явлень.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Відпустову святу Месу очолив єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький у співслужінні з численними священниками, які приїхали до санктуарію, в якому служать отці паллотини.

На початку Святої Меси парафіяни привітали єпископа Олександра. Під час проповіді єпископ Олександр наголосив на актуальності Фатімського послання і сьогодні.

На закінчення Святої Меси настоятель парафії отець Андрій Муха SAC пригадав історію фатімських об'явлень, заохотив вірних до практикування перших субот місяця, як цього хотіла Марія.

Після Меси відбулася розарієва процесія з фігурою Матері Божої Фатімської навколо храму та традиційний почастунок смачним бігосом.

С. Людмила Саганівська CSM
Новини з України 11:00 Вівторок 0 77 Відбулось паломництво до Божої Матері Зцілення Хворих 2 липня 2002 року, в архідієцезіальний День молитви за хворих та працівників служби охорони здоров’я, відбулося ІІ паломництво до санктуарію Божої Матері Зцілення Хворих, що у Тартакові на Львівщині.Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.