Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Візит солідарності та підтримки
18:00 П'ятниця 0 185
20-05-2022, 18:00

Візит солідарності та підтримки

19 травня, катедральний храм Св. Олександра відвідали високо поважані гості. О 18.00 год. відбулася Свята Меса, яку очолив Архієпископ Войцех Поляк, мирополит Гнезненський і Примас Польщі.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Разом з ним співслужили архієпископ Станіслав Гондецький, митрополит Познаньський і Голова Конференції Єпископату Польщі, архієпископ Станіслав Будзік, митрополит Люблінський та єпископ-помічник Олександр Язловецький з місцевими священниками.

З цієї нагоди у Святіій Месі взяли також участь надзвичайний і повноважний посол Республіки Польща в Україні пан Бартош Ян Ціхоцький разом зі своїми найближчими співпрацівниками.

Гості разом з вірянами молилися про швидку перемогу над загарбниками для нашої батьківщини.

Цей візит так високих очільників Католицької Церкви з Польщі є візитом солідарності та підтримки для всіх католиків України та не тільки.
Новини з України 11:00 Вівторок 0 77 Відбулось паломництво до Божої Матері Зцілення Хворих 2 липня 2002 року, в архідієцезіальний День молитви за хворих та працівників служби охорони здоров’я, відбулося ІІ паломництво до санктуарію Божої Матері Зцілення Хворих, що у Тартакові на Львівщині.Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.