Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » До Львова прибув архієпископ Пол Річард Ґаллаґер
16:00 Середа 0 197
18-05-2022, 16:00

До Львова прибув архієпископ Пол Річард Ґаллаґер

18 травня 2022 року, архієпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар у справах стосунків Апостольського Престолу з державами прибув до України. Очільника ватиканської дипломатії зустрів Львівський митрополит латинського обряду архієпископ Мечислав Мокшицький, в.о. Голови Конференції римсько-католицьких єпископів України. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.О 14:00 годині архієпископ Ґаллаґер відвідав Митрополичу Курію. Після обіду помолився за полеглих військових і усіх жертв війни.


З тераси курії архієпископ Пол Річард Ґаллаґер поблагословив місто Львів та цілу Україну.


Сьогодні у програмі – візит до Львівського греко-католицького митрополита архиєпископа Ігоря Возьняка та відвідини структур, що приймають біженців і переселенців при парафії святого Йоана Павла ІІ та бенедиктинському монастирі в Солонці.


Крім того, під час свого візиту до України зустрінеться з представниками міської влади Львова, архієпископом Святославом Шевчуком (УГКЦ). У Києві архієпископ зустрінеться з міністром закордонних справ Кулебою. Відвідає катедру св. Олександра та парафію св. Миколая. Представник Ватикану також поїде Бучі, Ірпеня та Ворзеля.   
Новини з України 11:00 Вівторок 0 77 Відбулось паломництво до Божої Матері Зцілення Хворих 2 липня 2002 року, в архідієцезіальний День молитви за хворих та працівників служби охорони здоров’я, відбулося ІІ паломництво до санктуарію Божої Матері Зцілення Хворих, що у Тартакові на Львівщині.Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.