Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Паролін: після місії архієпископа Ґаллаґера оцінимо шанси візиту Папи до Києва
13:01 П'ятниця 0 117
20-05-2022, 13:01

Кардинал Паролін: після місії архієпископа Ґаллаґера оцінимо шанси візиту Папи до Києва

Після завершення місії архієпископа Пола Річарда Ґаллаґера, секретаря у справах стосунків Апостольського Престолу в Україну буде розглянуто можливість продовження спроб перемовин чи буде заплановано візит Папи до цієї країни.
Про це заявив кардинал П’єтро Паролін під час зустрічі в католицькому Університеті Мілану.

8 травня Держсекретар Ватикану сказав, що «на даний час в Україні перебуває архієпископ Ґаллаґер, котрий виїхав туди на місію і сподіваюсь, що повернеться в неділю. Після його повернення подивимось, що слід робити».

Найближчий співпрацівник Святійшого Отця зазначив, що «наразі Папа не планує їхати (до Києва), однак будемо оцінювати у світлі цієї місії».

За його словами, обидві країни – Україна і росія – повинні бути готовими до прийняття посередництва Апостольської Столиці. Ватикан не може накидати себе, але може пропонувати, що вже багаторазово робив і залишається відкритим до диспозиції, - додав кардинал Паролін. «Лише тоді, коли з їхнього боку також буде воля, можна буде втілити конкретну ініціативу», - додав Держсекретар Апостольської Столиці.

Джерело: Католицький оглядач
Новини з Ватикану 12:01 Вівторок 0 63 Папа народам ДР Конго та Південного Судану: не дайте викрасти у вас надію У день, коли повинна була розпочатися Апостольська подорож до Демократичної Республіки Конго та Південного Судану, відкладена на пізніше через стан здоров’я Папи Франциска, він вирішив звернутися до мешканців за посередництвом відеопослання.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.