Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Починається нова сторінка в історії Католицької Церкви в Україні», − Глава УГКЦ про висвячення Едварда Кави
17:10 Середа 0 961
21-06-2017, 17:10

«Починається нова сторінка в історії Католицької Церкви в Україні», − Глава УГКЦ про висвячення Едварда Кави

Глава УГКЦ узяв участь в Архієрейській хіротонії єпископа-номінанта РКЦ в Україні Едварда Кави, яка відбулася сьогодні, 21 червня, у латинській митрополичій базиліці у Львові. Першоієрарх відзначив важливість сьогоднішньої події і назвав її початком нової сторінки Римсько-Католицької Церкви в Україні.
«Я думаю, що улюбленою сьогодні відчуває себе вся Католицька Церква в Україні. Ця подія, яка сьогодні відбувається у Львові, ця подія, яка відбудеться в Києві в суботу, дає нам відчуття, що починається нова сторінка в історії Католицької Церкви в Україні. Сторінка, яка буде позначена любов'ю, – любов'ю не тільки Бога до нас, а й братньою любов’ю між нами, між тими двома легенями Церкви – Східної та Західної», − заявив Блаженніший Святослав.
Звертаючись до владики Едварда Кави, Глава УГКЦ наголосив на вагомості єпископського служіння та пригадав слова, які Господь промовив до Мойсея.
«Коли Господь Бог вибирає з-поміж нас свого служителя, свого єпископа, Він наче хоче нам сказати те саме, що колись сказав Мойсеєві біля неопалимої купини: «Тому що голос плачу і крику мого народу дійшов аж до моїх вух, тому я тебе вибрав і покликав».
Дорогий владико, ти є улюбленцем Божим. Сьогодні Він показує, наскільки Він любить тебе і полюбив ще перед сотворенням світу», − зазначив Предстоятель УГКЦ.
«Ми приймаємо вас сьогодні до колегії наслідників апостолів, до нашої спільноти католицьких єпископів України з великою радістю, надією і любов’ю… Ми будемо разом із вами. Ми сьогодні супроводжуємо вас молитвою, але ми тільки починаємо це робити і будемо разом з вами пліч-о-пліч крокувати далі разом», − запевнив Блаженніший Святослав.
Фото з архіву
Джерело - Інформаційний ресурс УГКЦ
 
По темі:
Відбулася хіротонія єпископа-помічника Львівської Архідієцезії Едварда Кави
Новини з України 12:02 Середа 0 140 Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання Верховна Рада прийняла Закон України «Про Службу військового капеланства», яким визначила порядок задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців Збройних Сил України і інших військових формувань, працівників і членів їхніх сімей у мирний і воєнний час.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.