Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » До Хмельницького привезуть реліквії св. Домініка
14:00 Четвер 0 181
19-05-2022, 14:00

До Хмельницького привезуть реліквії св. Домініка

Як повідомлялося, у грудні минулого року в мікрорайоні «Озерна» єпископ Дубравський освятив каплицю домініканців. Цієї неділі туди привезуть реліквії св. Домініка, адже каплиця віддана його покровительству.   
Урочисте внесення реліквій звершить єпископ Микола Лучок ОР з Мукачівської дієцезії цієї неділі, 22 травня, під час Святої Меси об 11:00 у каплиці монастиря домініканців (вул. Залізняка, 2). 

Духовним приготуванням до урочистості стануть реколекції, які проведе о. Олександр Оріховський ОР. Конференції виголошуватимуться під час Святих Мес 20 і 21 травня о 18:00 у храмі на Виставці

Нагадуємо, домініканці прибули до Хмельницького 1 грудня 2016 року на запрошення єпископа-ординарія для ведення душпастирства медиків та молоді в парафії Христа Царя на Виставці. Три роки тому в парафії домініканцями започатковано душпастирство педагогів. Брати живуть в «Озерній» з 2019 р.
Оголошення 10:00 Вівторок 0 155 Сьогодні у Львові презентують книгу про батьківщину Ісуса Христа У вівторок, 21 червня, у каплиці Розена відбудеться презентація одного з найповніших та найґрунтовніших українських видань присвячених культурі, історії, релігії та політичній ситуації Ізраїлю біблійних часів.  
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.