Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Митрополит Краківський: «Блаженніший Любомир був провідником і господарем на паломницьких дорогах Йоана Павла ІІ в Україні»
09:53 Середа 0 564
7-06-2017, 09:53

Митрополит Краківський: «Блаженніший Любомир був провідником і господарем на паломницьких дорогах Йоана Павла ІІ в Україні»

Святіший Отець Йоан Павло ІІ ставився до світлої памяті Блаженнішого Любомира з великою любов'ю і пошаноюПро це мовиться в листі - співчутті кардинала Станіслава ДзівішаАрхієпископа-емеритаМитрополита Краківськогодо Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з приводу відходу у вічність Блаженнішого Любомира.
«Ваша Церква переживає в ці дні жалобу по смерті великого сина українського народу і Церкви», – ідеться в листі.
«Працюючи разом зі Святішим Отцем Йоаном Павлом ІІ, я хотів би дати свідчення, з якої любов'ю і пошаною ставився святий Йоан Павло ІІ до померлого. Він знав його старання для відбудови Католицької Церкви в Україні та у світі й старався підтримувати його зусилля. Це було водночас виявом пошани Йоана Павла ІІ до українського народу», – написав кардинал.
А виявом піклування про християнське життя в Україні, за словами автора листа, був Апостольський візит святого Йоана Павла ІІ до України. «Кардинал Гузар був провідником і господарем на паломницьких дорогах Йоана Павла ІІ в Україні. Я бачив радість в його очах, бо він був переконаний, що той візит Папи пробудить в українському народові надію на краще майбутнє», – написав у листі кардинал Станіслав Дзівіш, додавши, що й для нього кардинал Гузар був приятелем. «Тому прагну віддячити йому своєю молитвою, коли проводимо його на дорогу до вічного спочинку в Господі», – написав Архієпископ-емерит.
Джерело: Департамент інформації УГКЦ

По темі:
Лист Папи Франциска з нагоди прощання з кардиналом Любомиром Гузаром
"Він сказав: у мене є один обов'язок": посол Ватикану згадав про Любомира Гузара
У Львові під оплески попрощалися з Блаженнішим Любомиром
Архієпископ Мечислав Мокшицький віддав шану померлому кардиналу Любомиру Гузару

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:08 Понеділок 0 358 Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Бердичеві У неділю, 8 грудня, відбулося храмове свято парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яка діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві.