Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Рудках розпочалась канонічна візитація Городоцького деканату
16:01 Вівторок 0 228
16-02-2021, 16:01

У Рудках розпочалась канонічна візитація Городоцького деканату

У суботу 13 лютого архієпископ Мечислав Мокшицький, урочистою Святою Месою у Санктуарії Матері Божої Рудківської, розпочав канонічну візитацію парафій Городоцького деканату. У літургії взяли участь священики з парафій, які належать до Городоцького деканату на чолі з отцем деканом Мареком Недзвецьким.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На  початок візитації архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу у Санктуарії Матері Божої Рудківської. Йому співслужили: єпископ-помічник Едвард Кава, отець канцлер Владислав Гримський, отець декан Мерек Недзвецький, настоятель парафії та хранитель Санктуарію о. Юрій Василенко і священики з Городоцького деканату. Молилися також сестри-монахині з Городка, Яворова та Рудок разом із вірними рудецької парафії.

Попри несприятливу погоду та сильний снігопад у костелі зібралось чимало вірян.

Візитація Городоцького деканату розпочалася з парафії Внебовзяття Пресвятої Діви Марії у Рудках, яку звершив єпископ Едвард Кава 13 та 14 лютого. Візитація всіх парафій у деканаті триватиме до 30 травня і завершиться урочистим відпустом у Санктуарії Матері Божої Янівської Цариці Миру у Івано-Франковому.


Час візитації є для парафіяльних спільнот часом підсумування духовних та матеріальних здобутків, але передусім часом слухання вказівок та заохочення пастиря до подальшої праці.


Варто пригадати, що канонічна візитація є однією з форм опіки, за допомогою якої єпископ ординарій формує і поглиблює взаємини зі священиками, монахами та вірними різних спільнот. Вона є нагодою та дієвим способом мотивування усіх до більш інтенсивного апостольського служіння. Під час візитації відповідним є, щоб звернути увагу на занедбання зі сторони священика чи парафіяльної спільноти.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.