Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Церква – дім з відчиненими дверима
09:01 Середа 0 130
27-01-2021, 09:01

Папа: Церква – дім з відчиненими дверима

Святіший Отець привітав єпископів, які «віртуально» зібралися на свою пленарну зустріч, побажавши їм розвивати душпастирську креативність.
Про це пише Vatican News.

І далі давати конкретне свідчення «євангельської милосердної любові», насамперед, тепер, серед пандемії. Із таким закликом Папа Франциск звертається до членів Філіппінської Єпископської Конференції, що розпочали свою 121 пленарну асамблею, яка через карантинні обмеження відбувається в онлайн-режимі.

Привітання від Святішого Отця зачитав Апостольський нунцій у країні архиєпископ Чарльз Браун. Єпископ Риму побажав, аби зустріч ієрархів привела до «ще креативніших виражень» душпастирської винахідливості, аби Католицька Церква на Філіппінах була відомою як «дім з відчиненими дверима, що дарує надію та сили страждаючим і всім тим, які шукають гіднішого та людянішого життя».

У програмі зустрічі, крім аналізу викликів, створених пандемією, заплановано також зупинитися на наслідках минулорічних тайфунів. Буде теж переглянуто програму святкувань з нагоди 500-річчя прибуття Євангелія на Філіппіни, що були заплановані на 2021 рік, але з огляду на ситуацію в охороні здоров’я перенесені на наступний рік.
Новини зі світу 11:00 Вівторок 0 163 Італійські монахині – жертви епідемії будуть беатифіковані? Три італійські монахині, які у 1995 р. у Демократичній Республіці Конго померли внаслідок епідемії Еболи, визнані кандидатками на вівтар. Не зважаючи на поширення вірусу, сестри не припинили служіння серед убогих, за що заплатили найвищу ціну життя. 20 лютого Папа Франциск визнав героїчність їхніх чеснот. Для беатифікації потрібне чудо, що приписуватиметься їхньому заступництву.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.