Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа призначив Секретаря Конгрегації в справах визнання святих
17:02 Понеділок 0 160
18-01-2021, 17:02

Папа призначив Секретаря Конгрегації в справах визнання святих

Ним став Преосвященний Фабіо Фабене, дотеперішній Заступник Секретаря Синоду Єпископів.
Про це пише Vatican News.

У понеділок, 18 січня 2021 року у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив єпископа Фабіо Фабене, дотеперішнього Заступника Секретаря Синоду Єпископів, Секретарем Конгрегації в справах визнання святих. Нагадаємо, що Префектом цього відомства Папа Франциск у жовтні минулого року призначив єпископа Марчелло Семераро, якого наприкінці листопада ввів до Колегії Кардиналів.

Новопризначений Секретар Конгрегації в справах визнання святих народився 1959 року в Римі, навчався у Папській регіональній семінарії у Вітербо та 1984 року прийняв свячення пресвітерату. Захистив докторат з канонічного права в Папському Латеранському Університеті. Від 1998 року розпочав працю в Апостольській Столиці, спочатку в Конгрегації в справах єпископів, а згодом і в Секретаріаті Колегії Кардиналів. У 2014 році Папа Франциск призначив його Заступником Секретаря Синоду Єпископів.

Новини з Ватикану 14:02 Понеділок 0 152 Розпочався тиждень духовних вправ для Папи та Римської Курії Беручи до уваги епідеміологічну ситуацію, спільні проведення реколекцій скасоване: кожен з очільників ватиканських дикастерій повинен особисто присвятити цей час молитовній зустрічі з Божим словом та поглибленню свого духовного життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.