Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Італійський священик Фабіо Салерно – новий особистий секретар Папи
11:30 Неділя 0 131
2-08-2020, 11:30

Італійський священик Фабіо Салерно – новий особистий секретар Папи

Йдеться про звичайну ротацію персоналу, що відбувається згідно з бажанням Святішого Отця.
Про це повідомляє Vatican News.

Папа Франциск покликав до виконання обов’язків особистого секретаря отця Фабіо Салерно, що досі працював у Відділі Державного Секретаріату в справах стосунків з державами. Про це повідомив Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні.

«У контексті звичайного чергування персоналу, встановленого Папою Франциском для співробітників Римської Курії, монсеньйор Йоанніс Лахзі Ґаїд, особистий секретар Святого Отця від квітня 2014 року, завершує своє служіння», – зазначив Речник Апостольської Столиці, уточнюючи, що монсеньйор Ґаїд і далі залишається членом Верховного Комітету Загальнолюдського братерства, органу, створеного рік тому з метою впровадження в життя пропозицій «Документа про загальнолюдське братерство задля всесвітнього миру й спільного співжиття», який Папа Франциск та Великий Імам Ахмед Аль-Таїб підписали на початку лютого 2019 року в Абу-Дабі.

Отець Фабіо Салерно народився 25 квітня 1979 року в Катандзаро на півдні Італії. Від 19 березня 2011 року є священиком архідієцезії Катандзаро-Сквіллаче. Захистив докторат Utroque Iure при Папському Латеранському Університеті. Після навчання в Папській Церковній Академії поступив на дипломатичну службу Святого Престолу, служив у Апостольській нунціатурі в Індонезії та в представництві Апостольського Престолу при Раді Європи в Страсбурзі.

Отець Фабіо відтепер трудитиметься поруч із уругвайським священиком Ґонсало Еміліусом, який у січні в статусі особистого секретаря Папи замінив монсеньора Фабіана Педаккіо Леаніса.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 10:11 Понеділок 0 65 Жити вірою в час пандемії: опитування Папського Урбаніанського Університету Як люди практикували віру і реагували на закриття храмів під час соціальної ізоляції, запровадженої внаслідок пандемії? – відповідь на це запитання завдяки онлайн-опитуванню намагаються знайти науковці Папського Урбаніанського Університету.